Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Noutăți: anunțuri, dezbateri, licitații publice

Anunț achiziție publică

Primăria oraşului Ocna Mureş intenţionează să achiziţioneze Servicii de proiectare faza PT+DTAC+ caiet de sarcini, verificarea tehnică de calitate a PTși detaliilor de execuție, inclusiv servicii de asistență tehnică din partea proiectantului pentru obiectivul de investiție „Modernizarea și eficientizarea sistemului de iluminat public stradal din orașul Ocna Mureș, județul Alba”

Suma maximă disponibilă este de 40000,00 lei, fără TVA (47600,00 lei cu TVA). În acest sens, invităm toţi prestatorii de servicii similare, dacă doresc, să-şi depună oferta, respectând prevederile Documentației de atribuire, pâna în data de 10.08.2021, ora 10:00. Documentația de achiziție este publicată pe site-ul www.primariaocnamures.ro, la secțiunea Achiziții publice, ca atașament la prezentul Anunț.

Informaţii suplimentare se pot obţine la numărul de telefon  0733670584, persoană de contact Morar Viorel sau prin e-mail, la adresa achiziții@primariaocnamures.ro.

ŞEF BIROU ACHIZIŢII PUBLICE,

EC. POTINTEU VASILE

Anunț achiziţie “Servicii de proiectare“

Suma maximă disponibilă este de 40000,00 lei, fără TVA (47600,00 lei cu TVA). În acest sens, invităm toţi prestatorii de servicii similare, dacă doresc, să-şi depună oferta, respectând prevederile Documentației de atribuire, pâna în data de 04.08.2021, ora 10:00. Documentația de achiziție este publicată pe site-ul www.primariaocnamures.ro, la secțiunea Achiziții publice, ca atașament la prezentul Anunț.

ŞEF BIROU ACHIZIŢII PUBLICE,

EC. POTINTEU VASILE

AFIȘAREA PUBLICĂ A PLANURILOR PARCELARE CADASTRALE PENTRU SECTOARELE 38, 59, 60, 61, 62 și 63 S-A FĂCUT LA PRIMĂRIA OCNA MUREȘ PE PERETELE HOLULUI DE LA PARTER, ÎNTRE BIROUL DOMNULUI SIMION NICUȘOR PANDOR – SECRETARUL PRIMĂRIEI ORAȘULUI OCNA MUREȘ ȘI BIROUL DIRECȚIEI JURIDICE – CAMERA NR. 2

1. Sectorul 38 – tarlaua Șes I, Șes II, Șes III, Șrs IV   – Uioara de Sus

2. Sectorul 59 – tarlaua Piatră I, Piatră II, Piatră III, Piatră IV – Uioara de Sus, Cânepiști – Uioara de Sus

3. Sectorul 60 – tarlaua Rât I, Rât II – Uioara de Sus

4. Sectorul 61 – tarlaua Tău – Uioara de Sus

5. Sectorul 62 – tarlaua Fânețe – Uioara de Sus

6. Sectorul 63 – tarlaua Răzoare – Uioara de Sus

Persoanele interesate, pot să depună direct la compartimentul agricol din cadrul Primăriei Ocna Mureș, cereri de rectificare (contestații) doar pentru parcelele aflate în sectoarele cadastrale mai sus amintite, începând din data de 29.06.2021 până în data de 27.08.2021 – inclusiv, care vor fi soluționate de către o comisie formată din specialiști de la O.C.P.I. Alba. Contestațiile vor fi însoțite doar de acte autentice, încheiate de notarul public, depuse în copii xerox legalizate față-verso de notarul public (nu se admit acte nelegalizate) .

Pentru informații suplimentare vă rugăm să vă adresați compartimentului agricol – camera 12, persoana de contact ing. Liviu Gârlea, program cu publicul de luni – joi, orele 730-1600 și vineri, orele 800-1400

ÎNTOCMIT

Ing. LIVIU GÂRLEA

Primăria oraşului Ocna Mureş intenţionează să achiziţioneze accesorii de birou şi papetărie

Suma maximă disponibilă este de 18709,24 lei, fără TVA. În acest sens, invităm toţi furnizorii de produse similare, dacă doresc, să-şi depună oferta respectând prevederile Documentației de atribuire pâna în data de 22.06.2021, ora 10:00.

Documentația de achiziție este publicată atât în SEAP, ca atașament la Anunțul publicitar nr. ADV1220367 din 14.06.2021, cât și pe site-ul www.primariaocnamures.ro, la secțiunea Achiziții publice.

Informaţii suplimentare se pot obţine la numărul de telefon  0733670584, persoană de contact Morar Viorel sau prin e-mail, la adresa achizitii@primariaocnamures.ro.

ec. Morar Viorel

Primăria oraşului Ocna Mureş intenţionează să achiziţioneze LUCRĂRI de REPARAŢII CURENTE STRĂZI ASFALTATE DIN ORAŞUL OCNA MUREŞ – Cod CPV 45233251-3. Suma maximă disponibilă este de 420168,06 lei, fără TVA. În acest sens, invităm toţi executanţii de lucrări similare, dacă doresc, să-şi depună oferta la registratura Primăriei sau prin e-mail, la adresa achizitii@primariaocnamures.ro, pâna în data de 15.06.2021, ora 10:00.

OFERTELE SE VOR ANALIZA ÎN DATA DE 15.06.2021, începând cu ora 11:00.

Documentația de achiziție este publicată atât în SEAP, ca atașament la Anunțul publicitar nr. ADV1219643 din 10.06.2021, cât și pe site-ul www.primariaocnamures.ro, la secțiunea Achiziții publice.

EC. MORAR VIOREL

Primăria oraşului Ocna Mureş intenţionează să achiziţioneze consumabile pentru imprimante şi copiatoare.

Suma maximă disponibilă este de 42016,80 lei, fără TVA. În acest sens, invităm toţi furnizorii de produse similare, dacă doresc, să-şi depună oferta la registratura Primăriei sau prin e-mail, la adresa achizitii@primariaocnamures.ro, pâna în data de 16.06.2021, ora 10:00.

OFERTELE SE VOR ANALIZA ÎN DATA DE 16.06.2021, începând cu ora 11:00.

Documentația de achiziție este publicată atât în SEAP, ca atașament la Anunțul publicitar nr. ADV1219317 din 09.06.2021, cât și pe site-ul www.primariaocnamures.ro, la secțiunea Achiziții publice.

EC. MORAR VIOREL

Înapoi sus
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support